Meniu
2020 may, vilnius

TRUMPAI APIE MUS

Harlem festivalio istorija prasidėjo 2006 m. kaip "Lindyhop.lt" klubo sezono uždarymo vakarėlis, kuriame grojo 2 gyvos grupės, buvo 3 konkursai ir daug šokių. Tuo metu Vilniuje lindyhopo scena augo, todėl renginys atrodė didžiulis, bet tai buvo tik gražios ir svinguojančios kelionės pradžia.

Per daugelį metų jis išaugo visais įmanomais būdais. Iš pradžių, kaip dauguma svingo ir džiazo šokių renginių, daugiausia dėmesio buvo skiriama geringi vietinės scenos  kokybę atsivežant tarptautinius dėstytojus pamokokms, pasirodymams ir įkvėpimui. Tačiau netrukus žodis pasklido apie lietuvišką svetingumą, nuostabius vakarėlius, gražias šokių vietas, ilgus vakarėlius, atsidavimą ir meilė džiazo muzikai bei šokiams.

Ir čia mes esame šiandien kartu su "INTERNATIONAL TRADITIONAL JAZZ DANCE AND MUSIC FESTIVAL HARLEM”. Savaitgalio trukmės džiazo kultūros šventė, kurią Jums pristato "Lindyhop.lt klubas". HARLEM vyksta Vilniuje, Lietuvoje ir kasmet surenka džiazo šokių entuziastus iš viso pasaulio. Mes tikime gyvos muzikos ir autentiško judesio deriniu. Todėl kiekvienais metais kviečiame pasaulyje žinomiausius šokėjus pasirodyti HARLEM scenoje. HARLEM festivalis rengė ne vieną pasirodyma garsiai nuaidėjusį per pasaulį. Čia jūs išgirsite džiazą ir pamatysite vakarėlį, kuris mintimis nuneš į praeito šimtmečio pradžios Niujorką, Paryžių ar Niu Orleaną.


Mūsų tikslas - gyvos muzikos, šokio
ir džiaugsmo sintezė

HARLEM KOMANDA