Meniu
2020 may, vilnius

Vakarėliai

page_name_01
  • May 17
  • May 20
  • May 19
  • May 18
  • įvesti
    atšaukti

Pasitikimo Vakarėlis

Tai atidaromasis savaitgalio renginys. Nieko oficialaus, neskaitant Mokytojų Prezentacijos. 

Puikus būdas apšilti prieš pamokas, konkursus ir pasirodymus. Senas geras social vakarėlis su gyva muzika, DJ muzika ir bendravimu su senais ir naujais draugais.


Kovų Vakarėlis

Pirmasis iš dviejų pagrindinių vakarų su pasirodymais, konkursais ir papildoma veikla. 

Šio vakarėlio metu galėsite aplankyti “Harlem“ nuotraukų stende ir nusifotografuoti žaismingą kadrą su draugais ilgam atsiminimui. Taip pat galite apsilankyti mūsų "Vintage Market”, kur galėsite įsigyti smulkmeną sau, ar dovaną draugui. Taip pat, vakaro metu, nepraleiskite:

"Jazz Battle” Konkurso
Pasirodymų
Muzikinių Grupių Kovos


Dydisis Vakarėlis

Antrasis iš pagrindinių vakarų yra savaitgalio akcentas. 

Šventė, atspindinti džiazo dvasią. Ir šio vakarėlio metu galite apankyti “Harlem” nuotraukų stendą ir "Vintage Market", taip pat, stebėti vieną nuostabiausių - "The Ultimate Best" šokėjų konkursą. Jau nekalbant apie pasirodymus ir daug gyvos muzikos. 

O vidurnakčio metu jau penktą kartą  tęsime tradiciją tyliai stovėti gerą penketą minučių ir nufotografuoti senovinę Hralem Festivalio dalyvių nuotrauką.


Atsisveikinimo Vakarėlis

Paskutinė oficiali festivalio naktis. Tai puiki proga pašokti su visais, kurių šį svaitgalį dar nešokdinai. 

Paskutinis savaitgalio spyris yra "Strictly Lindy" konkursas, kurio metu galėsite pamatyti geriausius iš geriausių šokių aikštelėje. 

Tai vakaras, kurio metu verta atiduoti visą likusią savaitgalio energiją!

Mokytojų Pristatymas

Mes kiekvienais metais labai džiaugiamės festivalio mokytojais. Juos pasirenkame, nes tikime, kad jie jus įkvėps šokti už vaizduotės ribų. Kartais mes eksperimentuojame maišydami mokytojus tarpusavyje, bandydami sukurti originalią atmosferą šokių aikštelėje ir klasėse. 

Ketvirtadienio Mokytojų Pristatymas yra smagus būdas nuspėti, ko tikėtis šių metų pamokose. Deja, priklausomai nuo atvikymo, ne visi mokytojai gali sudalyvauti pristatyme, bet jūs visus juos pamatysite jau kitą dieną.


Muzikinių Grupių Kova

Šią tradiciją įkvėpė 1937 m. Gegužės 11 d. "Savoy Ballroom", Harleme, Niujorke vykęs Benny Goodman “Svingo Karaliaus“ ir Chick Webb, “Būgnų Karaliaus” orkestrų mūšis. 

Pirmasis Musizkinių grupių mūšis įvyko 2011 m festivalyje, kuriame kovėsi "Rhythm Junkies" (namus atstovaujanti grupė) ir "Handsome Fred Orchestra” (dabartinis Hornsgatan Ramblers). Ši kova buvo revanšas švedams, poi nesieniai vykusios kovos Stokholme. Galutinis rezultatas buvo 1: 1.

 Muzikinių Grupių Kovos tapo festivalio tradicija ir dažniau tai yra šou ir būdas atkreipti dėmesį į džiazo kultūrą, nei konkusas. Bet kuriuo atveju kiekvieną vaizdas ir garsas - neįtikėtini.


Lindy Žygis

Ši tradicija prasidėjo 2006 m., kai vasarą "Lindyhop.lt" komanda perkelė šokių vakarus į lauką, keliaudami ir šokdami skirtingose miesto vietose. 

Dabar tai vienas iš laukiamiausių renginio akcentų. Šeštadienio popietę mes renkamės Vilniaus centre šokti ir skleisti meilę džiazo kultūrai. 

Vėliau žygiuojame Gedimino prospektu (vieną iš pagrindinių Vilniaus senamiesčio gatvių) žemyn, grojant gyvai muzikai, visai taip pat kaip tai darė džiazo pradininkai Naujajame Orleane. Lindy 

Žygis baigiasi Katedros aikštėje su milžinišku  “Shim Sham” šokiu.

"Strictly Lindy" konkursas

Konkursas vyks "Atsisveikinimo vakarėlyje”, sekmadienį, "Tamsta" klube. Atrankos prasidės maždaug 22:45, o finalas - apie 23:30. Konkurse galite dalyvauti tik kaip pora. Atvykite bent 30 min anksčiau, kad spėtumėte užsiregistruoti ir pasiimti savo poros numerį. Porai bus skirtas vienas numeris. Nesvarbu, ar ar numerį devėsvedlys ar seklė, kol teisėjai galės jį pamatyti. Konkurse užsiregistruoti galėsite sekmadienio vakarėlyje iki 22:00.

2011 Handsome Fred & His Orchestra (SWE) V.S. Rhythm Junkies (LT)

2012 Hot Sugar Band V.S. Rhythm Junkies

2013 Shirt Tail Stompers V.S. Rhythm Junkies

2014 Hot Sugar Band V.S. Rhythm Junkies 

2015 Hornsgatan Ramblers V.S. Rhythm Junkies

2016 Hot Sugar Band V.S. Home Jazz Band feat. Milda Stasaitytė

2017 Professor Cunningham and his all star band V.S. Home Jazz Band  feat. Milda Stasaitytė

Harlem Grupinė Nuotrauka

Nuo 2014 m. festivalio grupinę nuotrauką fotografuojame senovinių būdu.

 "HARLEM" grupinė nuotrauka padaryta naudojant didelio formato lauko fotoaparatą iš 1920-ųjų ir analoginius metodus. Galutinis vaizdas pateikiamas naudojant klasikinį juodos ir baltos spalvos negatyvą ant sidabro želatinos baritos fotopopieriaus, sukurto rankomis ir yra vienas tokios rūšies. Pasiruoškite stovėti penkias ar dešimt minučių nejudėdami, kaip prieš šimtą metų.

Konkurso taisyklės paprastos. 

Atrankoje skambės 3 skirtingo tempo dainos. Šoksite tik su savo partneriu. Atrankų blokų skaičius bus nustatytas pagal varžybų dalyvių skaičių. Teisėjai išrinks 6 poras finalui. Finalininkai bus paskelbti nakties eigoje. Būtinai patikrinkite, ar pakliuvote. Finalas bus maždaug 23:30. 

Finalas. 

Poros išsitrauks savo šokio eigos numerį. Pirma skambės apšilimo daina. Finalinėje dainoje kiekvioena pora pasirodys su kartus ir šoks po 8x8 ir visi drauge. Teisėjai išrinks nugalėtojus. Daugiau informacijos bus pateikta konkurso metu.

Lai lainmi geriausi!

"Jazz Battle" Konkursas

"Jazz Battle" konkursas vyks klube "Legendos" penktadienio "Battle Party" vakarelyje. Konkurso atrankos vyks 20:30, o finalas - apie 23:00. Jei dalyvaujate varžybose, įsitikinkite, kad ten esate bent 30 minučių prieš, nes tikėtina, kad renginys gali vykti anksčiau, arba vėluoti.

Taisyklės yra paprastos. Atrankose bus grojamos trys dainos. Atrankų blokų skaičius bus nustatomas pagal varžybų dalyvių skaičių. Teisėjai renkasi 5 ar 7 dalyvius finale.


Pasirodymai

Vieni geriausių šokėjų pasaulyje atvyksta čia ne tik pravesti pamokas ar teisėjauti konkursus, bet ir sušokti vienus geriausių pasirodymų, kokius tik esate matę.  Tik penktadienio ir šeštadienio vakarėliuose turėsite išskirtinę galimybę pamatyti mažus šou, kurie kartais būna pastatyti išskirtinai Harlem festivaliui. Lindyhopas, Balboa, Stepas, Autentiškas Džiazas su gyva muzika ir su geriausiom senų įrašytų melodijom. Viena iš tų akimirkų, kai suleikęs kvapą stebi šokančius su didžiausia šypsena veide!

Formatas vadinamas “Kalno karaliumi". Finalistai stovi eilėje. Pirmasis/oji linijoje yra kalno karalius ir turi "ginti" savo poziciją. Antrasis šokėjas pradeda mūšį. Visi finalininkai gali šokti tiek, kiek jie to nori, tačiau reikia pastebėti, kad daugeliu atvejų šokio kokybė yra ne kiekyje. Jei kova užtruks per ilgai, organizatoriai prisiims atsakomybę sustabdyti muziką ar leisti šokti kitam šokėjui. Abiem šokėjams baigus kovą, teisėjai balsuoja, nurodydami vieną ar kitą šokėją. Lygiosios yra negalimos. Mūšio nugalėtoja/as lieka ginti savo pozicijos, o pralaimėtojas grįžtasi eilės galą ir laukia jo kitos galimybės tapti "kalno karaliumi". Laimėtojas- šokėjas, kuris surenka daugiausiai laimėjimų t.y., kuris laimi prieš visus dalyvius. Jei yra lygiosios, organizatoriai gali sustabdyti varžybas ir užbaigti dviejų finalininkų kovą dvikovoje. Lai laimi geriausias!


"Ultimate Best Dancers" Konkursas

Konkursas vyks "Legendos" klube, "Grand Party”vakarėlio metu, šeštadienį. Atrankos ir pusfinaliai vyks apie 20:30, o finalas - maždaug 23:30. Jei dalyvaujate varžybose, įsitikinkite, kad esate ten 20 val. Jei patekote į finalą - ne mažiau kaip 30 minučių prieš renginį, nes tikėtina, kad konkursas gali vykti anksčiau, arba vėluoti.

Taisyklės yra paprastos. Atrankos ir pusfinalis yra tokie patys kaip ir reguliarios J'n'J varžybos su skirtingais blokais, keičiantis partneriais kas dainą. Blokų skaičius bus nustatomas pagal varžybų dalyvių skaičių. Teisėjai turės matyti jūsų dalyvio numerėlį, todėl įsitikinkite, kad turite jį. Be dalyvio numerio konkurse dalyvauti negalite. Pusfinaliai vyks iškart po atrankos. Teisėjai išrinks 12 vedlių ir 12 seklių. Jei pateksite į pusfinalį, reikės užsiregistruoti, kad gautūmėte naują pusfinalio numerį.

Nuotraukų Stendas

Didesniuose renginiuose dažniausiai būna nuotraukų stendai, kur galite nusifotografuoti vieni ar su draugais įsimintinus kadrus ateičiai. Per pastaruosius penkerius metus mes stengiamės būti kūribingais, kad nuotraukų stendas būtų žaismingas ir atspindėtų džiazo erą. Tai puikus būdas praleisti laiką tarp šokių. 

Nuotraukų stendas neveiks konkursų metu ir per pasirodymus. Dėl didelės paklausos gali atsirasti eilė, todėl pasiplanuokite pasirodyti šiek tiek anksčiau.


Finalininkų sąrašai bus paskelbti renginio metu. Būtinai patikrinkite, ar jame esate. Finalas vyks 23:30 ± 30 min.

Finalas. 

Seklės išsitrauks vedlio numerį, o lyderis pasirinks svao šokio išsiėjimo skaičių eilėje. Skambės viena apšilimo daina. Finalo šokimas bus per dvidainas po du išėjimus.  Pirmoji daina bus lėta, o visos poros po du kartus. Per pirmą išėjimą šokėjai negali liestis, tai reiškia, kad šoksite po vieną, vienas priešais kitą, vienas kitą įkvėpdami judesiui. Antrasis išėjimas bus paprastas - šoksite poroje. Tokia pati tvarka bus ir skamban atrai, greitesnei dainai. Tai reiškia, kad dviejų dainų metu kiekviena pora 4 kartus (1 k. lėtai solo, 1 k. lėtai poroje, 1 k. greitai solo, 1 k. greitai poroje). Teisėjai išrenka nugalėtojus.

Daugiau informacijos bus pateikta konkurso metu.

Lai laimi geriausi!


Grožio kampelis

Kiekvienais metai mus alpanko daug pardavėjų (vietinių ir iš užsienio), pasiūlydami įvairiausių prekių, nuo batų, suknelių iki senovinių aksesuarų ir netgi rėmia konkursus su prizais. Kartais festivalio metu, mes taip pat turime makiažo ir plaukų stilistes merginoms ir kirpėjus ar barzdaskučius vyrams. Prieš renginį peržiūrėkite mūsų "Facebook" paskyrą, norėdami gauti daugiau informacijos.

Nuotraukų Stendas

Didesniuose renginiuose dažniausiai būna nuotraukų stendai, kur galite nusifotografuoti vieni ar su draugais įsimintinus kadrus ateičiai. Per pastaruosius penkerius metus mes stengiamės būti kūribingais, kad nuotraukų stendas būtų žaismingas ir atspindėtų džiazo erą. Tai puikus būdas praleisti laiką tarp šokių. 

Nuotraukų stendas neveiks konkursų metu ir per pasirodymus. Dėl didelės paklausos gali atsirasti eilė, todėl pasiplanuokite pasirodyti šiek tiek anksčiau.


Grožio kampelis

Kiekvienais metai mus alpanko daug pardavėjų (vietinių ir iš užsienio), pasiūlydami įvairiausių prekių, nuo batų, suknelių iki senovinių aksesuarų ir netgi rėmia konkursus su prizais. Kartais festivalio metu, mes taip pat turime makiažo ir plaukų stilistes merginoms ir kirpėjus ar barzdaskučius vyrams. Prieš renginį peržiūrėkite mūsų "Facebook" paskyrą, norėdami gauti daugiau informacijos.

Atsisiųsti vakarėlių programą

JAZZ BATTLE KONKURSAS

Tai yra solo amerikos liaudies šokių konkursas. Šokėjai turėtų šokti čarlstono varijacijas, tai pat autentiško džiazo žingsnelius.


ULTIMATE BEST DANCERS KONKURSAS

Tai bus socialinių šokių konkursas, skirtas pažengusiems šokėjams. Atrankose ir pusfinalyje vedliai ir seklės šoks kesidamiesi parneriais pagal skirtingų greičių dainas, tačiau jų vertinimas bus individualus. Šokėjai, atrinkti šokti finale, bus atsitiktinai priskirti partneriui, tačiau jie bus vertinami kaip pora.


STRICTLY LINDY KONKURSAS

Tai konkursas, skirtas pažengusiems šokėjams, kurie konkuruoja aukšto lygio nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.

Šokėjai registruojami kaip poros.

Pastatytos choreografijos nėra uždraustos, bet teisėjai ieškos spontaniškumo, kūrybiškumo ir ryšio su muzika.

JAZZ BATTLE KONKURSAS

Tai yra solo amerikos liaudies šokių konkursas. Šokėjai turėtų šokti čarlstono varijacijas, tai pat autentiško džiazo žingsnelius.


ULTIMATE BEST DANCERS KONKURSAS

Tai bus socialinių šokių konkursas, skirtas pažengusiems šokėjams. Atrankose ir pusfinalyje vedliai ir seklės šoks kesidamiesi parneriais pagal skirtingų greičių dainas, tačiau jų vertinimas bus individualus. Šokėjai, atrinkti šokti finale, bus atsitiktinai priskirti partneriui, tačiau jie bus vertinami kaip pora.


STRICTLY LINDY KONKURSAS

Tai konkursas, skirtas pažengusiems šokėjams, kurie konkuruoja aukšto lygio nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.

Šokėjai registruojami kaip poros.

Pastatytos choreografijos nėra uždraustos, bet teisėjai ieškos spontaniškumo, kūrybiškumo ir ryšio su muzika.